Language

Sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek

Tutkumuz hizmet, yolumuz kurallar.Yaşam, toplumun her katmanına sorumluluk yükler. Sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için biz de dünün gençleri bu günün yaşlılarını unutmadık. Belli zamanlarda yaşlılar evine yaptığımız maddi ve manevi desteklerimizle onların yanında olduk.

Yaşam, toplumun her katmanına sorumluluk yükler. Sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için biz de dünün gençleri bu günün yaşlılarını unutmadık. Belli zamanlarda yaşlılar evine yaptığımız maddi ve manevi desteklerimizle onların yanında olduk. Yaşam, toplumun her katmanına sorumluluk yükler. Sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için biz de dünün gençleri bu günün yaşlılarını unutmadık. Belli zamanlarda yaşlılar evine yaptığımız maddi ve manevi desteklerimizle onların yanında olduk. Yaşam, toplumun her katmanına sorumluluk yükler.

Sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için biz de dünün gençleri bu günün yaşlılarını unutmadık. Belli zamanlarda yaşlılar evine yaptığımız maddi ve manevi desteklerimizle onların yanında olduk. Yaşam, toplumun her katmanına sorumluluk yükler. Sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için biz de dünün gençleri bu günün yaşlılarını unutmadık. Belli zamanlarda yaşlılar evine yaptığımız maddi ve manevi desteklerimizle onların yanında olduk.